-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина
Оголошено тендер
1 009 680.00
UAH
Номер:
680acef6d0214de1b54b4f3154b9d6e5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-06-001789-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081305
-
Адреса:
64660, Україна, Харківська область, смт Панютине, вул. Заводська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081305
-
Адреса:
64660, Україна, Харківська область, смт Панютине, вул. Заводська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 009 680.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина
Примітки:
Дошка 50 мм, дошка 25мм, брус 120*150мм
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
Дата опублікування:
06.09.2024 09:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 009 680.00 UAH