-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК:021:2015: 30230000-0: Комп’ютерне обладнання - Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2024-08-15-011322-a
- Дата створення : 15.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22329374
ФІЛІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020724ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання - Флешки- ID: UA-2022-06-30-005718-a
- Дата створення : 30.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14827762
ФІЛІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020724ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Накопичувач SSD 2.5' 240Gb Kingston- ID: UA-2021-01-20-001506-b
- Дата створення : 20.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8184328
ФІЛІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020724ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відеокарта Gigabyte GeForce GTX 1070 Ti Gaming 8G- ID: UA-2021-01-13-003153-a
- Дата створення : 13.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8127623
ФІЛІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020724ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Карти пам’яті Transcend SDHC 32Gb Class 10 UHS-1 400X.- ID: UA-2020-09-16-003354-a
- Дата створення : 16.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6313831
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020724ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Карти пам’яті Transcend SDHC 32Gb Class 10 UHS-1 400X.- ID: UA-2020-08-10-002241-a
- Дата створення : 10.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5862073
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020724ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Карта пам’яті Transcend SDHC 32Gb Class 10 UHS-1 400X- ID: UA-2020-07-23-007772-b
- Дата створення : 23.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5694510
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020724ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Відеокарта Asus PCI-Ex Radeon RX580 ROG Strix OC 8Gb GDDR5 (256bit)- ID: UA-2019-12-09-000125-b
- Дата створення : 09.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4132471
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020724ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Сервер DELL R510 (12x3,5) LFF (1 шт.)- ID: UA-2019-11-28-000323-b
- Дата створення : 28.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4079399
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020724ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Відеокарта Asus PCI-Ex Radeon RX580 ROG Strix OC 8Gb GDDR5 (256bit)- ID: UA-2019-11-21-001515-b
- Дата створення : 21.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4046081
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020724ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
сервер DELL R510 (12x3,5) LFF- ID: UA-2019-11-11-001358-b
- Дата створення : 11.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3994693
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020724ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
сервер DELL R510 (12x3,5) LFF (власні кошти)- ID: UA-2019-10-25-000799-b
- Дата створення : 25.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3931925
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020724ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Плата Blackmagic DeckLink Duo 2 (1 шт.)- ID: UA-2019-09-13-000497-b
- Дата створення : 13.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3779027
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020724ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Монітори 23.8" Dell P2419H Black (210-APWU) (2 шт.) (ДК 021:2015-30230000-0 Комп’ютер...×-
Монітори 23.8" Dell P2419H Black (210-APWU) (2 шт.) (ДК 021:2015-30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
- ID: UA-2019-09-09-001940-b
- Дата створення : 09.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3761434
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020724ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Плата Blackmagic DeckLink Duo 2 (1 шт.)- ID: UA-2019-08-15-000610-a
- Дата створення : 15.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3683532
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ" ЄДРПОУ: 40020724ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -