-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Карти пам’яті Transcend SDHC 32Gb Class 10 UHS-1 400X.
Тендер Prozorro UA-2020-08-10-002241-a
Торги не відбулися
2 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28.00 UAH
мін. крок: 1% або 28.00 UAH
Номер:
4e0e062c56964be0b1f304864de8451e
Внутрішній номер закупівлі:
5862073
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-10-002241-a
Замовник:
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020724
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна, 91а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роман Шафранский +380505601865 shafrom@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
28.00 UAH
Період уточнення:
10.08.2020 11:31 - 16.08.2020 09:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2020 11:31 - 26.08.2020 09:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець сплачує Постачальнику загальну вартість шляхом перерахування суми коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Карти пам’яті Transcend SDHC 32Gb Class 10 UHS-1 400X
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації