-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Карта пам’яті Transcend SDHC 32Gb Class 10 UHS-1 400X
Тендер Prozorro UA-2020-07-23-007772-b
Торги не відбулися
2 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28.00 UAH
мін. крок: 1% або 28.00 UAH
Номер:
ce33ee0810c44b2d994b1eb47e01b84d
Внутрішній номер закупівлі:
5694510
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-23-007772-b
Замовник:
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020724
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна, 91а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роман Шафранский +380505601865 shafrom@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
28.00 UAH
Період уточнення:
23.07.2020 16:29 - 30.07.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2020 16:29 - 09.08.2020 16:00
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписПокупець сплачує Постачальнику загальну вартість шляхом перерахування суми коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Карта пам’яті Transcend SDHC 32Gb Class 10 UHS-1 400X
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації