• Відкриті торги
  • КЕП

Карти пам’яті Transcend SDHC 32Gb Class 10 UHS-1 400X

Оголошено тендер

2 800.00 UAH
Номер: ac122fff67d141eab47a4e069f7920f4
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-22-002809-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
Замовник: ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
Очікувана вартість: 2 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Карти пам’яті Transcend SDHC 32Gb Class 10 UHS-1 400X
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 22.07.2020 11:45

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Карта пам’яті Transcend SDHC 32Gb Class 10 UHS-1 400X
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 8 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 800.00 UAH