-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Плата Blackmagic DeckLink Duo 2 (1 шт.)
Тендер Prozorro UA-2019-09-13-000497-b
Завершена
16 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
5adecedaf4fd44b5bede94ddd63d8633
Внутрішній номер закупівлі:
3779027
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-13-000497-b
Замовник:
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020724
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна, 91а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роман Шафранский +380505601865 shafrom@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Згідно ст. 35, п. 4 Закупівля проведена попередньо двічі невдало
Очікувана вартість:
16 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Плата Blackmagic DeckLink Duo 2 (Джерело фінансування - власні кошти замовника)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.09.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Горкун Денис Сергійович
Оскарження: 13.09.2019 10:44 - 24.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3208611951
-
Контактна особа:
Горкун Денис Сергійович +380663972350
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, Першотравневий район ВУЛИЦЯ РУСЬКА буд. 269 кв. 55
Оскарження: 13.09.2019 10:44 - 24.09.2019 00:00
Ціна пропозиції
16 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.09.2019 10:45
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
f621dee00fde461581653bf7f75005fa
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-13-000497-b-b1
Постачальник:
ФОП Горкун Денис Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3208611951
-
Контактна особа:
Горкун Денис Сергійович +380663972350
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, Першотравневий район ВУЛИЦЯ РУСЬКА буд. 269 кв. 55
Номер договору:
28
Сума договору:
16 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
24.09.2019 15:00
Статус:
Виконаний