-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Сервер DELL R510 (12x3,5) LFF (1 шт.)
Тендер Prozorro UA-2019-11-28-000323-b
Завершена
23 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9126a54b28b148fd9e9a8b33ce03ef5a
Внутрішній номер закупівлі:
4079399
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-28-000323-b
Замовник:
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020724
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна, 91а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роман Шафранский +380505601865 shafrom@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялись від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації і відповідно до частини 4 пункту 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» є підстава провести переговорну процедуру закупівлі.
Очікувана вартість:
23 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервер DELL R510 (12x3,5) LFF
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛУЧИК ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ
Оскарження: 28.11.2019 09:42 - 09.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3422007612
-
Контактна особа:
ЛУЧИК ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ +380996430503
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ будинок 77 Г квартира 7
Оскарження: 28.11.2019 09:42 - 09.12.2019 00:00
Ціна пропозиції
23 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.11.2019 09:46
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
51b1d78b2d8a44d9863422c4f7ba6e77
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-28-000323-b-b1
Постачальник:
ЛУЧИК ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3422007612
-
Контактна особа:
ЛУЧИК ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ +380996430503
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ будинок 77 Г квартира 7
Номер договору:
49
Сума договору:
23 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
09.12.2019 10:00
Статус:
Виконаний