-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Плата Blackmagic DeckLink Duo 2 (1 шт.)
Тендер Prozorro UA-2019-08-15-000610-a
Торги не відбулися
16 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 160.00 UAH
мін. крок: 1% або 160.00 UAH
Номер:
f3d9a7c645bc479ea80b3105075ea623
Внутрішній номер закупівлі:
3683532
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-15-000610-a
Замовник:
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020724
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна, 91а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роман Шафранский +380505601865 shafrom@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
160.00 UAH
Період уточнення:
15.08.2019 11:22 - 20.08.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2019 11:22 - 30.08.2019 12:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Плата Blackmagic DeckLink Duo 2 (Джерело фінансування - власні кошти замовника)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.09.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "БОГДАН РОМАН ЮРІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3365102253
-
Контактна особа:
Роман Богдан +380972224587 rb169581@gmail.com
-
Адреса:
11509, Україна, Житомирська область, місто Коростень, ВУЛИЦЯ В. СОСНОВСЬКОГО , будинок 48, корпус Б, квартира 26
Початкова пропозиція
15 400.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
15 400.00 UAH без ПДВ
Документи
7
Скарги
0