• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Відеокарта Asus PCI-Ex Radeon RX580 ROG Strix OC 8Gb GDDR5 (256bit)

Завершена

6 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 65.00 UAH
Номер: 9a07bad6cb124132a10582bf105676db
Внутрішній номер закупівлі: 4132471
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-09-000125-b   
Замовник: ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
Контактна особа: Роман Шафранский +380505601865 shafrom@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 65.00 UAH
Період уточнення: 09.12.2019 09:17 - 14.12.2019 10:00
Період прийому пропозицій: 09.12.2019 09:17 - 24.12.2019 10:00
Аукціон: 26.12.2019 11:39 - 26.12.2019 12:01
Період кваліфікації: 26.12.2019 12:01 - 27.12.2019 14:07
Період завантаження договору: 26.12.2019 12:01 - 15.01.2020 12:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Відеокарта Asus PCI-Ex Radeon RX580 ROG Strix OC 8Gb GDDR5 (256bit)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"

Оскарження: 26.12.2019 12:01 - 07.01.2020 00:00
Початкова пропозиція 6 396.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 239.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.12.2019 14:07
Документи 13
Скарги 0
ФОП "ПЛАТОНОВ ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ"
Початкова пропозиція 6 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 240.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d1b3d39f1cbb4981a765b88172871dd7
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-09-000125-b-b1
Постачальник: ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
Номер договору: 1
Сума договору: 6 239.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 5 199.17 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 11.01.2020 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
Відеокарта1.pdf
p7s
sign.p7s