-
Відкриті торги
-
КЕП
Відеокарта Asus PCI-Ex Radeon RX580 ROG Strix OC 8Gb GDDR5 (256bit)
Оголошено тендер
6 500.00
UAH
Номер:
fc0a1d4beb694e0fa62240dfef741594
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-09-000473-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020724
Замовник:
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020724
Очікувана вартість:
6 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Відеокарта Asus PCI-Ex Radeon RX580 ROG Strix OC 8Gb GDDR5 (256bit)
Річний план закупівлі на:
2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування:
09.12.2019 09:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 500.00 UAH