-
Відкриті торги
-
КЕП
Відеокарта Asus PCI-Ex Radeon RX580 ROG Strix OC 8Gb GDDR5 (256bit)
6 239.00
UAH з ПДВ
Номер:
d1b3d39f1cbb4981a765b88172871dd7
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-09-000125-b-b1
Замовник:
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020724
-
Контактна особа:
Роман Шафранский +380505601865 shafrom@gmail.com
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна, 91а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Іван Храпко +380506072040 dir68@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ АВІАТОРІВ, будинок 62
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
11.01.2020 09:00
Період дії договору:
11.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
6 239.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 039.83 UAH)
Оплачено:
6 239.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 039.83 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Відеокарта Asus PCI-Ex Radeon RX580 ROG Strix OC 8Gb GDDR5 (256bit)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019