-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монітори 23.8" Dell P2419H Black (210-APWU) (2 шт.) (ДК 021:2015-30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2019-09-09-001940-b
Без аналогу
Завершена
9 800.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 98.00 UAH
мін. крок: 1% або 98.00 UAH
Номер:
9149d41bca584a628282d0cb9545b418
Внутрішній номер закупівлі:
3761434
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-09-001940-b
Замовник:
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020724
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна, 91а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роман Шафранский +380505601865 shafrom@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 800.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
98.00 UAH
Період уточнення:
09.09.2019 16:56 - 14.09.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2019 16:56 - 24.09.2019 18:00
Аукціон:
25.09.2019 12:17 - 25.09.2019 12:38
Період кваліфікації:
25.09.2019 12:38 - 25.09.2019 15:36
Період завантаження договору:
25.09.2019 12:38 - 15.10.2019 12:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монітори 23.8" Dell P2419H Black (210-APWU) (2 шт.) (власні кошти)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.09.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МАГАЗИН ПОЗИТИВ"
Оскарження: 25.09.2019 12:38 - 06.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40989803
-
Контактна особа:
ТОВ "МАГАЗИН ПОЗИТИВ" +380673468657 magazinpozitiv@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01133, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 31
Оскарження: 25.09.2019 12:38 - 06.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
8 820.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 820.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.09.2019 15:36
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "ІНТЕКС ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41675618
-
Контактна особа:
Олег Мітя +380956805287 o.mitia@mta.ua
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ АВАНГАРДНА, будинок 53, квартира 53
Початкова пропозиція
9 750.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 750.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
4fccc8ccc9a943b79425d84af0b49faa
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-09-001940-b-b1
Постачальник:
ТОВ "МАГАЗИН ПОЗИТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40989803
-
Контактна особа:
ТОВ "МАГАЗИН ПОЗИТИВ" +380673468657 magazinpozitiv@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01133, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 31
Номер договору:
31
Сума договору:
10 584.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
07.10.2019 11:09
Статус:
Виконаний