-
Відкриті торги
-
КЕП
Монітори 23.8" Dell P2419H Black (210-APWU) (2 шт.) (ДК 021:2015-30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
10 584.00
UAH з ПДВ
Номер:
4fccc8ccc9a943b79425d84af0b49faa
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-09-001940-b-b1
Замовник:
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020724
-
Контактна особа:
Роман Шафранский +380505601865 shafrom@gmail.com
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна, 91а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "МАГАЗИН ПОЗИТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40989803
-
Контактна особа:
ТОВ "МАГАЗИН ПОЗИТИВ" +380673468657 magazinpozitiv@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01133, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 31
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
31
Дата підписання:
07.10.2019 11:09
Період дії договору:
07.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
10 584.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 10 584.00 UAH)
Оплачено:
10 584.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 10 584.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монітори 23.8" Dell P2419H Black (210-APWU) (2 шт.) (власні кошти)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.09.2019