• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

сервер DELL R510 (12x3,5) LFF (власні кошти)

Торги не відбулися

23 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 230.00 UAH
Номер: baa72db84b4f47d59af415236bc0ca80
Внутрішній номер закупівлі: 3931925
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-25-000799-b   
Замовник: ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
Контактна особа: Роман Шафранский +380505601865 shafrom@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 23 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 230.00 UAH
Період уточнення: 25.10.2019 10:52 - 30.10.2019 12:00
Період прийому пропозицій: 25.10.2019 10:52 - 09.11.2019 12:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сервер DELL R510 (12x3,5) LFF (власні кошти)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.11.2019
Місце постачання 58001, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Б.Руснаків, 3 На карті