-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Відеокарта Asus PCI-Ex Radeon RX580 ROG Strix OC 8Gb GDDR5 (256bit)
Тендер Prozorro UA-2019-11-21-001515-b
Торги не відбулися
6 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 65.00 UAH
мін. крок: 1% або 65.00 UAH
Номер:
82480a7dae4c4808adbbaf0fa1c7c3d8
Внутрішній номер закупівлі:
4046081
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-21-001515-b
Замовник:
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020724
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна, 91а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роман Шафранский +380505601865 shafrom@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
65.00 UAH
Період уточнення:
21.11.2019 12:33 - 26.11.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2019 12:33 - 06.12.2019 14:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Відеокарта Asus PCI-Ex Radeon RX580 ROG Strix OC 8Gb GDDR5 (256bit)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Іван Храпко +380506072040 dir68@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ АВІАТОРІВ, будинок 62
Початкова пропозиція
6 396.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 396.00 UAH з ПДВ
Документи
8
Скарги
0