-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК:021:2015: 30230000-0: Комп’ютерне обладнання - Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-08-15-011322-a
Завершена
41 496.67
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 414.97 UAH
мін. крок: 1% або 414.97 UAH
Номер:
22b932607f084339a22efeaa07250adb
Внутрішній номер закупівлі:
22329374
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-15-011322-a
Замовник:
ФІЛІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020724
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна, 91а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Irina Golubiak +380955515999 irinagolubiak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
41 496.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.08.2024 20:13 - 20.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2024 20:13 - 23.08.2024 20:00
Аукціон:
26.08.2024 14:07 - 26.08.2024 14:30
Період кваліфікації:
26.08.2024 14:30 - 28.08.2024 13:16
Період завантаження договору:
03.09.2024 00:00 - 13.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴41 496.67 ДК:021:2015: 30230000-0: Комп’ютерне обладнання - Комп’ютерне обладнання