-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-02-014060-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272785
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 02136092ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари- ID: UA-2023-08-15-015621-a
- Дата створення : 15.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18684447
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 02136092ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари- ID: UA-2023-06-21-017811-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18194954
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 02136092ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари- ID: UA-2023-05-03-014303-a
- Дата створення : 03.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17661234
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 02136092ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1)- ID: UA-2022-02-16-003691-a
- Дата створення : 16.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14166473
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 02136092ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Штамп - датер з вільним полем (код ДК 021:2015 - 30192153-8)- ID: UA-2022-02-11-002156-b
- Дата створення : 11.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14081012
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 02136092ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеКваліфікаціявід початку періоду пройшло 1 173 робочих дні
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дошки вуличні для крейди (код ДК 021:2015 -30195500-7)- ID: UA-2022-02-01-007187-c
- Дата створення : 01.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13902244
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 02136092ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Гербова печатка (код ДК 021:2015 - 30192153-8), штампи (код ДК 021:2015 - 30192153-8)- ID: UA-2022-02-01-014049-b
- Дата створення : 01.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13902194
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 02136092ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 1 664 дні назад
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Гербова печатка (код ДК 021:2015 - 30192153-8), штампи (код ДК 021:2015 - 30192153-8)- ID: UA-2022-01-23-000105-a
- Дата створення : 23.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13719354
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 02136092ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1)- ID: UA-2022-01-20-003566-c
- Дата створення : 20.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13691123
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 02136092ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дошки для крейди (код ДК 021:2015 -30195500-7)- ID: UA-2021-12-08-020073-c
- Дата створення : 08.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12980550
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 02136092ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1)- ID: UA-2021-11-30-003376-a
- Дата створення : 30.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12787721
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 02136092ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1), канцелярські товари (код ДК 02...×-
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1), канцелярські товари (код ДК 021:2015- 30192700-8 )
- ID: UA-2021-10-05-001934-c
- Дата створення : 05.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11841715
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 02136092ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1), канцелярські товари (код ДК 02...×-
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1), канцелярські товари (код ДК 021:2015- 30192700-8 )
- ID: UA-2021-04-29-002071-a
- Дата створення : 29.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9735084
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 02136092ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1), канцелярські товари (код ДК 02...×-
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1), канцелярські товари (код ДК 021:2015- 30192700-8 )
- ID: UA-2021-03-25-011897-c
- Дата створення : 25.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9246950
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 02136092ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -