• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1)

Замовник: категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Місцезнаходження: 72313, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Осипенко,96. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: додаток 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «Ціна – 100%».

Торги не відбулися

41 070.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 205.35 UAH
Номер: 7e7236e5131749e1aadbd63c6b4d5236
Внутрішній номер закупівлі: 14166473
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-16-003691-a   
Замовник: Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
Контактна особа: Джаним Микола Степанович +380619444644 elektronizakupivli@mail.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 41 070.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 205.35 UAH
Період уточнення: 16.02.2022 16:50 - 22.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 22.02.2022 00:00 - 25.02.2022 00:00
Аукціон: з 25.02.2022 15:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 222 пачка
Період постачання до 10.03.2022
Місце постачання 72313, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вулиця Осипенко, 96 (місце поставки товару: заклади освіти м. Мелітополь) На карті