-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1), канцелярські товари (код ДК 021:2015- 30192700-8 )
Тендер Prozorro UA-2021-03-25-011897-c
Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження: 72313, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Осипенко,96. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: додаток 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «Ціна – 100%».
Завершена
67 174.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 335.87 UAH
мін. крок: 0.5% або 335.87 UAH
Номер:
743306be70d04582869c5cff7cf9e32d
Внутрішній номер закупівлі:
9246950
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-25-011897-c
Замовник:
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136092
-
Адреса:
72313, Україна, Запорізька область, Місто Мелітополь, Вулиця Осипенко, 96
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Джаним Микола Степанович +380619444339 elektronizakupivli@mail.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
67 174.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
335.87 UAH
Період уточнення:
25.03.2021 20:19 - 31.03.2021 10:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2021 00:00 - 06.04.2021 10:00
Аукціон:
з 07.04.2021 14:15
Період кваліфікації:
06.04.2021 10:02 - 08.04.2021 09:21
Період завантаження договору:
08.04.2021 09:21 - 28.04.2021 09:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлений товар здійснюється Покупцем протягом 30 календарних днів, після його фактичного отримання Покупцем на підставі виставлених рахунків – фактур та накладних, шляхом переводу коштів на рахунок Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1)
Кількість
774 пачка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
72313, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вулиця Осипенко, 96 (заклади м.Мелітополь, згідно Додатку №4 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі)
На карті
канцелярські товари (код ДК 021:2015- 30192700-8 )
Кількість
96 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
72313, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вулиця Осипенко, 96 (заклади м.Мелітополь, згідно Додатку №4 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "СВІКОМ"
Оскарження: 08.04.2021 09:21 - 13.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37167117
-
Контактна особа:
Бойко Светлана 0956081278 BOYKO.S@SVIKOM.ZP.UA http://svitok.ua
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Олександра Пивоварова, буд. 4
Оскарження: 08.04.2021 09:21 - 13.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
66 071.76 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
66 071.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.04.2021 09:21
Документи
51
Скарги
0
Контракти
Номер:
d4e2ff9d10094b9db483c8c50094982b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-25-011897-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "СВІКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37167117
-
Контактна особа:
Бойко Светлана 0956081278 BOYKO.S@SVIKOM.ZP.UA http://svitok.ua
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Олександра Пивоварова, буд. 4
Номер договору:
138
Сума договору:
66 071.76 UAH з ПДВ
Сума договору:
55 059.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.04.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
09.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний