• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1), канцелярські товари (код ДК 021:2015- 30192700-8 )

Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження: 72313, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Осипенко,96. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: додаток 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «Ціна – 100%».

Завершена

22 829.70 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 114.15 UAH
Номер: 68d8093ed0a74a7e9372eb0dd1755ad0
Внутрішній номер закупівлі: 11841715
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-05-001934-c   
Замовник: Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
Контактна особа: Джаним Микола Степанович +380619444339 elektronizakupivli@mail.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 22 829.70 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 114.15 UAH
Період уточнення: 05.10.2021 14:54 - 11.10.2021 10:00
Період прийому пропозицій: 11.10.2021 10:00 - 14.10.2021 10:00
Аукціон: з 20.10.2021 12:00
Період кваліфікації: 14.10.2021 10:02 - 19.10.2021 14:56
Період завантаження договору: 19.10.2021 14:56 - 08.11.2021 14:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 176 пачка
Період постачання до 31.10.2021
Місце постачання 72313, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вулиця Осипенко, 96 (місце поставки: заклади м. Мелітополь згідно Додатку №4 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі) На карті
канцелярські товари (код ДК 021:2015- 30192700-8 )
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 529 штуки
Період постачання до 31.10.2021
Місце постачання 72313, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вулиця Осипенко, 96 (місце поставки: заклади м. Мелітополь згідно Додатку №4 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "СВІКОМ"

Оскарження: 19.10.2021 14:56 - 22.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 22 529.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
22 529.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.10.2021 14:56
Документи 41
Скарги 0

Контракти

Номер: 0ec9d90f94554930b90aa7b0840b4500
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-05-001934-c-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "СВІКОМ"
Номер договору: 498
Сума договору: 22 529.70 UAH з ПДВ
Сума договору: 18 774.75 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 25.10.2021 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
pdf
Доп. угода № 1.pdf
pdf
ДУ№2.pdf
p7s
sign.p7s