-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1), канцелярські товари (код ДК 021:2015- 30192700-8 )
22 529.70
UAH з ПДВ
Номер:
0ec9d90f94554930b90aa7b0840b4500
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-05-001934-c-b1
Замовник:
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136092
-
Контактна особа:
Джаним Микола Степанович +380619444339 elektronizakupivli@mail.ua
-
Адреса:
72313, Україна, Запорізька область, Місто Мелітополь, Вулиця Осипенко, 96
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "СВІКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37167117
-
Контактна особа:
Бойко Светлана 0956081278 BOYKO.S@SVIKOM.ZP.UA http://svitok.ua
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Олександра Пивоварова, буд. 4
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Номер договору:
498
Дата підписання:
25.10.2021 00:00
Період дії договору:
25.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
22 529.70 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 754.95 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1)
Кількість
176 пачка
Період постачання
до 31.10.2021
Місце постачання
72313, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вулиця Осипенко, 96 (місце поставки: заклади м. Мелітополь згідно Додатку №4 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі)
На карті
канцелярські товари (код ДК 021:2015- 30192700-8 )
Кількість
529 штуки
Період постачання
до 31.10.2021
Місце постачання
72313, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вулиця Осипенко, 96 (місце поставки: заклади м. Мелітополь згідно Додатку №4 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі)
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
fd918fbc036c40c396e0dc81676ab4e7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесено зміни в джерела фінансування Покупця
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b86b36cd78714cffa600841b2b0b78ac
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесено зміни у банківські реквізити Покупця
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
03.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано