-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Дошки для крейди (код ДК 021:2015 -30195500-7)
Тендер Prozorro UA-2021-12-08-020073-c
Замовник: категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Місцезнаходження: 72313, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Осипенко,96. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: додаток 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «Ціна – 100%».
Торги не відбулися
38 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 192.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 192.00 UAH
Номер:
907d4392142d46efad6df78a1837e90d
Внутрішній номер закупівлі:
12980550
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-08-020073-c
Замовник:
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136092
-
Адреса:
72313, Україна, Запорізька область, Місто Мелітополь, Вулиця Осипенко, 96
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Джаним Микола Степанович +380619444644 elektronizakupivli@mail.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
38 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
192.00 UAH
Період уточнення:
08.12.2021 20:56 - 14.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2021 00:00 - 17.12.2021 00:00
Аукціон:
з 17.12.2021 15:05
Період кваліфікації:
17.12.2021 00:03 - 28.12.2021 20:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлений товар здійснюється Покупцем протягом 10 календарних днів, після його фактичного отримання Покупцем на підставі виставлених рахунків – фактур та накладних, шляхом переводу коштів на рахунок Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дошки для крейди (код ДК 021:2015 -30195500-7)
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 22.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОМПАНІЯ ТСО"
Оскарження: 28.12.2021 20:12 - 31.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32316677
-
Контактна особа:
Тельбух Анатолій Михайлович +380688862626 director.tso@tso.com.ua https://tso.com.ua/
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, Харків, вул. Нетіченська, 25 а, оф. 98
Оскарження: 28.12.2021 20:12 - 31.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
35 340.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
35 340.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.12.2021 20:12
Документи
38
Скарги
0