-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Гербова печатка (код ДК 021:2015 - 30192153-8), штампи (код ДК 021:2015 - 30192153-8)
Тендер Prozorro UA-2022-02-01-014049-b
Замовник: категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Місцезнаходження: 72313, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Осипенко,96. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: додаток 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «Ціна – 100%».
-
Уточнення
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 1 665 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 1 665 днів назад
2 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 10.75 UAH
Номер:
9cf36dab542b4db7925637506d9b819a
Внутрішній номер закупівлі:
13902194
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-01-014049-b
Замовник:
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136092
-
Адреса:
72313, Україна, Запорізька область, Місто Мелітополь, Вулиця Осипенко, 96
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Джаним Микола Степанович +380619444644 elektronizakupivli@mail.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 150.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10.75 UAH
Період уточнення:
01.02.2022 22:39 - 07.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2022 00:00 - 10.02.2022 00:00
Аукціон:
з 10.02.2022 15:02
Період кваліфікації:
10.02.2022 00:02 - 11.02.2022 16:32
Період завантаження договору:
11.02.2022 16:32 - 03.03.2022 16:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлений товар здійснюється Покупцем протягом 30 календарних днів, після його фактичного отримання Покупцем на підставі виставлених рахунків – фактур та накладних, шляхом переводу коштів на рахунок Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гербова печатка (код ДК 021:2015 - 30192153-8)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 25.02.2022
штампи (код ДК 021:2015 - 30192153-8)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 25.02.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Штемпельно-граверна майстерня "Лазер Лайн"
Оскарження: 11.02.2022 16:32 - 16.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38895994
-
Контактна особа:
Пічкуренко Кирило Андрійович +380959181160 laser-line@ukr.net http://www.laser-line.dp.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Січових стрільців, 5
Оскарження: 11.02.2022 16:32 - 16.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
996.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.02.2022 16:32
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
60ffca87e42544c7a54e1d426842fab6
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-01-014049-b-b1
Постачальник:
ТОВ "Штемпельно-граверна майстерня "Лазер Лайн"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38895994
-
Контактна особа:
Пічкуренко Кирило Андрійович +380959181160 laser-line@ukr.net http://www.laser-line.dp.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Січових стрільців, 5
Сума договору:
996.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
996.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації