• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1)

Замовник: категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Місцезнаходження: 72313, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Осипенко,96. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: додаток 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «Ціна – 100%».

Завершена

93 790.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 468.95 UAH
Номер: e64ce33b25ef412d9ac9dc757b76200b
Внутрішній номер закупівлі: 13691123
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-20-003566-c   
Замовник: Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
Контактна особа: Джаним Микола Степанович +380619444644 elektronizakupivli@mail.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 93 790.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 468.95 UAH
Період уточнення: 20.01.2022 21:22 - 26.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 26.01.2022 00:00 - 31.01.2022 00:00
Аукціон: 31.01.2022 15:06 - 31.01.2022 15:35
Період кваліфікації: 31.01.2022 15:35 - 01.02.2022 17:23
Період завантаження договору: 01.02.2022 17:23 - 21.02.2022 17:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 565 пачка
Період постачання до 10.02.2022
Місце постачання 72313, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вулиця Осипенко,96 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "СВІКОМ"

Оскарження: 01.02.2022 17:23 - 04.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 91 462.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
87 224.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.02.2022 17:23
Документи 23
Скарги 1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Торгово-Виробнича Група Український папір"
Початкова пропозиція 91 530.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
87 258.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 12
Скарги 0
ТОВ "Папір-Сервіс"
Початкова пропозиція 92 614.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
87 292.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 23
Скарги 0

Контракти

Номер: b38dc575fade44828471d91ff4c53a0c
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-20-003566-c-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "СВІКОМ"
Номер договору: 20
Сума договору: 87 224.70 UAH з ПДВ
Сума договору: 72 687.25 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 07.02.2022 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s