• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Канцелярські товари

Закупівля здійснюється з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (із змінами).

Завершена

175 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 875.00 UAH
Номер: f1761906cd6a4885b8cd72298539bd21
Внутрішній номер закупівлі: 18684447
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-15-015621-a   
Замовник: Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
Контактна особа: Джаним Микола Степанович +380987884909 elektronizakupivli@mail.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 175 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.08.2023 22:10 - 20.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 15.08.2023 22:10 - 23.08.2023 00:00
Період кваліфікації: 23.08.2023 00:00 - 23.08.2023 19:24
Період завантаження договору: 29.08.2023 00:00 - 08.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴175 000.00 Канцелярські товари