-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари
Оголошено тендер
175 000.00
UAH
Номер:
f069807d227d4623a598222a774e982a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-15-006996-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136092
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр. Соборний, будинок 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136092
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр. Соборний, будинок 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
175 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Канцелярські товари
Примітки:
Закупівля здійснюється з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (із змінами). Категорія Замовника: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Юридична адреса Замовника: пр. Соборний, будинок 164, місто Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69107.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
15.08.2023 21:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума175 000.00 UAH