-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Гербова печатка (код ДК 021:2015 - 30192153-8), штампи (код ДК 021:2015 - 30192153-8)
Тендер Prozorro UA-2022-01-23-000105-a
Замовник: категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Місцезнаходження: 72313, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Осипенко,96. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: додаток 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «Ціна – 100%».
Торги відмінено
2 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 10.75 UAH
Номер:
f276fec62c534626ad91e15809dafce2
Внутрішній номер закупівлі:
13719354
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-23-000105-a
Замовник:
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136092
-
Адреса:
72313, Україна, Запорізька область, Місто Мелітополь, Вулиця Осипенко, 96
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Джаним Микола Степанович +380619444644 elektronizakupivli@mail.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 150.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10.75 UAH
Період уточнення:
23.01.2022 21:18 - 28.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2022 00:00 - 02.02.2022 00:00
Аукціон:
з 02.02.2022 15:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлений товар здійснюється Покупцем протягом 30 календарних днів, після його фактичного отримання Покупцем на підставі виставлених рахунків – фактур та накладних, шляхом переводу коштів на рахунок Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гербова печатка (код ДК 021:2015 - 30192153-8)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 15.02.2022
штампи (код ДК 021:2015 - 30192153-8)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 15.02.2022
Інформація про скасування
Номер:
7e458581024e4b8da77fbd8f72a9146d
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутня подальша потреба в закупівлі товару.
Дата опублікування:
28.01.2022 14:45
Дата виконання:
28.01.2022 14:45
Статус:
Виконано