-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Штамп - датер з вільним полем (код ДК 021:2015 - 30192153-8)
Тендер Prozorro UA-2022-02-11-002156-b
Замовник: категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Місцезнаходження: 72313, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Осипенко,96. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: додаток 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «Ціна – 100%».
-
Уточнення
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 1 173 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 1 173 робочих дні
750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 3.75 UAH
Номер:
721799b7db904441bec8eeaf6b09aed2
Внутрішній номер закупівлі:
14081012
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-11-002156-b
Замовник:
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136092
-
Адреса:
72313, Україна, Запорізька область, Місто Мелітополь, Вулиця Осипенко, 96
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Джаним Микола Степанович +380619444644 elektronizakupivli@mail.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3.75 UAH
Період уточнення:
11.02.2022 10:11 - 17.02.2022 10:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2022 10:00 - 22.02.2022 10:00
Аукціон:
з 23.02.2022 12:57
Період кваліфікації:
з 22.02.2022 10:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлений товар здійснюється Покупцем протягом 30 календарних днів, після його фактичного отримання Покупцем на підставі виставлених рахунків – фактур та накладних, шляхом переводу коштів на рахунок Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Штамп - датер з вільним полем (код ДК 021:2015 - 30192153-8)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 15.03.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Штемпельно-граверна майстерня "Лазер Лайн"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38895994
-
Контактна особа:
Пічкуренко Кирило Андрійович +380959181160 laser-line@ukr.net http://www.laser-line.dp.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Січових стрільців, 5
Початкова пропозиція
696.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
696.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
44
Скарги
0