• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Дошки вуличні для крейди (код ДК 021:2015 -30195500-7)

Замовник: категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Місцезнаходження: 72313, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Осипенко,96. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: додаток 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «Ціна – 100%».

Завершена

38 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 192.00 UAH
Номер: dd35756c82f5456ea3d3356c2246e9f0
Внутрішній номер закупівлі: 13902244
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-01-007187-c   
Замовник: Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
Контактна особа: Джаним Микола Степанович +380619444644 elektronizakupivli@mail.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 38 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 192.00 UAH
Період уточнення: 01.02.2022 22:49 - 07.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 07.02.2022 00:00 - 14.02.2022 00:00
Аукціон: з 14.02.2022 15:11
Період кваліфікації: 14.02.2022 00:02 - 17.02.2022 08:12
Період завантаження договору: 17.02.2022 08:12 - 09.03.2022 08:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дошки вуличні для крейди (код ДК 021:2015 -30195500-7)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 12 штуки
Період постачання до 28.02.2022
Місце постачання 72319, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Робоча, 59 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ГЕОРГІЯН АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ"

Оскарження: 17.02.2022 08:12 - 22.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 38 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2022 08:12
Документи 20
Скарги 0

Контракти

Номер: 2544477de91c486e8c7fc5838534dbb6
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-01-007187-c-b1
Постачальник: ФОП "ГЕОРГІЯН АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ"
Номер договору: 80
Сума договору: 38 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 21.02.2022 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s