-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Дошки вуличні для крейди (код ДК 021:2015 -30195500-7)
Тендер Prozorro UA-2022-02-01-007187-c
Замовник: категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Місцезнаходження: 72313, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Осипенко,96. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: додаток 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «Ціна – 100%».
Завершена
38 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 192.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 192.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2022 22:49 - 07.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим