-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
Вимога про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Вагові Рішення» у зв'язку з наданням...- ID: UA-2026-07-23-012101-a.a1
- Замовник: Державне підприємство "Львіввугілля"
ТОВ "НВП "Техноваги" ЄДРПОУ: 32126739ДК 021:2015: 42923200-4 ВагиЄ відповідьБюджет закупівлі:
809 167.00 UAH без ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
про надання додаткової інформації щодо причин дискваліфікації- ID: UA-2026-06-30-014789-a.a1
- Замовник: Інститут технічної теплофізики Національної академії наук України
ТОВ "НВП "Техноваги" ЄДРПОУ: 32126739ДК 021:2015: 38930000-3 Пристрої для вимірювання вологості та вологиЄ відповідьБюджет закупівлі:
185 000.00 UAH з ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга- ID: UA-2026-06-01-005663-a.a2
- Замовник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
ТОВ "НВП "Техноваги" ЄДРПОУ: 32126739ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиВідхиленоБюджет закупівлі:
122 000.00 UAH з ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
Вимога про скасування рішення про визначення переможця через невідповідність його пропозиц...- ID: UA-2026-06-01-005663-a.a1
- Замовник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
ТОВ "НВП "Техноваги" ЄДРПОУ: 32126739ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиЄ відповідьБюджет закупівлі:
122 000.00 UAH з ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга- ID: UA-2026-04-27-003041-a.a1
- Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
ТОВ "НВП "Техноваги" ЄДРПОУ: 32126739ДК 021:2015: 38311100-9 Електронні аналітичні вагиВідхиленоБюджет закупівлі:
50 000.00 UAH з ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга- ID: UA-2026-02-12-012594-a.a2
- Замовник: ХМЕЛЬНИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
ТОВ "НВП "Техноваги" ЄДРПОУ: 32126739ДК 021:2015: 38311100-9 Електронні аналітичні вагиВідхиленоБюджет закупівлі:
150 500.00 UAH з ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
Вимога про надання обґрунтування відхилення пропозиції- ID: UA-2026-02-12-012594-a.a1
- Замовник: ХМЕЛЬНИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
ТОВ "НВП "Техноваги" ЄДРПОУ: 32126739ДК 021:2015: 38311100-9 Електронні аналітичні вагиЄ відповідьБюджет закупівлі:
150 500.00 UAH з ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга- ID: UA-2025-11-06-017209-a.a1
- Замовник: Одеська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
ТОВ "НВП "Техноваги" ЄДРПОУ: 32126739ДК 021:2015: 38311100-9 Електронні аналітичні вагиВиконана замовникомБюджет закупівлі:
230 000.00 UAH з ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
Неправомірна дискваліфікація. Документ "Брошюра для PM 35.5YM_2" (брошура від ви...- ID: UA-2025-09-25-013732-a.c2
- Замовник: Національний Банк України
ТОВ "НВП "Техноваги" ЄДРПОУ: 32126739ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиБез відповідіБюджет закупівлі:
985 207.00 UAH з ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга- ID: UA-2025-08-26-010848-a.a1
- Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
ТОВ "НВП "Техноваги" ЄДРПОУ: 32126739ДК 021:2015: 38311100-9 Електронні аналітичні вагиВідхиленоБюджет закупівлі:
704 887.94 UAH без ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга- ID: UA-2025-04-18-005525-a.c1
- Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
ТОВ "НВП "Техноваги" ЄДРПОУ: 32126739ДК 021:2015: 38311000-8 Електронні ваги та приладдя до нихВиконана замовникомБюджет закупівлі:
117 000.00 UAH з ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга- ID: UA-2025-03-24-011910-a.c1
- Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-КОНТРОЛЬНИЙ ІНСТИТУТ БІОТЕХНОЛОГІЇ І ШТАМІВ МІКРООРГАНІЗМІВ
ТОВ "НВП "Техноваги" ЄДРПОУ: 32126739ДК 021:2015: 38311100-9 Електронні аналітичні вагиВідхиленоБюджет закупівлі:
97 000.00 UAH з ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
Невідповідність запропонованого товару технічним вимогам- ID: UA-2024-10-30-007476-a.a1
- Замовник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
ТОВ "НВП "Техноваги" ЄДРПОУ: 32126739ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиЄ відповідьБюджет закупівлі:
49 500.00 UAH з ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
Невідповідність запропонованого товару вимогам Замовника- ID: UA-2024-10-15-012839-a.c1
- Замовник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
ТОВ "НВП "Техноваги" ЄДРПОУ: 32126739ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиЄ відповідьБюджет закупівлі:
76 300.00 UAH з ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
Запропонований учасником товар не відповідає вимогам технічного завдання- ID: UA-2024-08-08-008325-a.c1
- Замовник: ЛЬВІВСЬКА МИТНИЦЯ
ТОВ "НВП "Техноваги" ЄДРПОУ: 32126739ДК 021:2015: 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилюванняЄ відповідьБюджет закупівлі:
400 000.00 UAH з ПДВ -