-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з організації та проведення дослідження «Опитування населення України щодо медично...×-
Послуга з організації та проведення дослідження «Опитування населення України щодо медичної грамотності»
- ID: UA-2026-07-21-011815-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29873395
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з організації та проведення дослідження «Ідентифікація індивідуальних бар’єрів щод...×-
Послуга з організації та проведення дослідження «Ідентифікація індивідуальних бар’єрів щодо скринінгу та раннього виявлення трьох типів раку (раку шийки матки, раку молочної залози та раку передміхурової залози)»
- ID: UA-2026-03-10-011255-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28557666
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації та проведення дослідження серопоширеності та факторів ризику тулярем...×-
Послуги з організації та проведення дослідження серопоширеності та факторів ризику туляремії серед населення України
- ID: UA-2025-08-13-012132-a
- Дата створення : 13.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26133893
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації та проведення біоповедінкового дослідження серед представників ключо...×-
Послуги з організації та проведення біоповедінкового дослідження серед представників ключової групи щодо інфікування ВІЛ та іншими інфекціями у 2024 році
- ID: UA-2024-03-25-003453-a
- Дата створення : 25.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21109098
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації та...×-
ДК 021:2015 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації та проведення інтегрованого біоповедінкового дослідження серед людей, які вживають наркотичні речовини ін’єкційним шляхом у 2023 році)
- ID: UA-2023-03-30-003255-a
- Дата створення : 30.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17374752
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з проведення до...×-
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з проведення дослідження «Оцінка бар’єрів до послуг щодо профілактики і лікування ВІЛ у зв’язку із пандемією COVID-19»)
- ID: UA-2022-08-17-009617-a
- Дата створення : 17.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15130944
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації та...×-
ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації та проведення дослідження наркосцени)
- ID: UA-2022-08-12-006463-a
- Дата створення : 12.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15097169
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації та...×-
ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації та проведення дослідження наркосцени)
- ID: UA-2022-07-08-002349-a
- Дата створення : 08.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14868858
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з проведення до...×-
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з проведення дослідження «Оцінка бар’єрів до послуг щодо профілактики і лікування ВІЛ у зв’язку із пандемією COVID-19»)
- ID: UA-2022-07-07-000733-a
- Дата створення : 07.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14859354
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з проведення до...×-
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з проведення дослідження «Оцінка бар’єрів до послуг щодо профілактики і лікування ВІЛ у зв’язку із пандемією COVID-19»)
- ID: UA-2022-02-02-006073-c
- Дата створення : 02.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13922356
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації і...×-
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації і проведення оцінки виконання Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну у Херсонській області)
- ID: UA-2021-05-11-001199-b
- Дата створення : 11.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9807492
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації і...×-
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації і проведення оцінки виконання Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну у Рівненській області)
- ID: UA-2021-05-11-000937-b
- Дата створення : 11.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9806534
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації і...×-
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації і проведення оцінки виконання Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну у Рівненській області)
- ID: UA-2021-04-06-007461-a
- Дата створення : 06.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9394451
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації і...×-
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації і проведення оцінки виконання Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну у Херсонській області)
- ID: UA-2021-04-06-006977-a
- Дата створення : 06.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9393740
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації т...×-
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації та проведення біоповедінкового дослідження серед чоловіків, які мають сексуальні стосунки з чоловіками у 2021 році)
- ID: UA-2021-02-01-008093-a
- Дата створення : 01.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8368603
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьЗавершена -