-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з організації та проведення дослідження «Опитування населення України щодо медичної грамотності»
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-011815-a
Завершена
1 531 238.00
UAH без ПДВ
Номер:
a5dfa6b3cf7940b6b45772940cd69c0b
Внутрішній номер закупівлі:
29873395
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-011815-a
Замовник:
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40524109
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, вулиця Ярославська, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванова Оксана 380444824615 ok.ivanova@phc.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 531 238.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 18:54 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 18:54 - 29.07.2026 00:00
Аукціон:
29.07.2026 13:59 - 29.07.2026 14:34
Період кваліфікації:
29.07.2026 14:34 - 31.07.2026 16:56
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 531 238.00 Послуга з організації та проведення дослідження «Опитування населення України щодо медичної грамотності»