• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга з організації та проведення дослідження «Опитування населення України щодо медичної грамотності»

Оголошено тендер

1 531 238.00 UAH
Номер: d1c11b783eb24063b284874d13a29542
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-21-014417-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
Замовник: Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
Очікувана вартість: 1 531 238.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з організації та проведення дослідження «Опитування населення України щодо медичної грамотності»
Примітки: код КПКВ 2301040. Закупівля здійснюється з урахуванням норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 зі змінами
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 21.07.2026 18:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти проекту «Профілактика раку та інших НІЗ – Заходи щодо детермінант здоров’я» (JAPreventNCD), згідно Грантової угоди № 101128023 від 14.11.2023 року, за фінансової підтримки Європейської Виконавчої Агенції з охорони здоров'я і цифрових технологій (European Health and Digital Executive Agency - HADEA) згідно з повноваженнями, делегованими Європейською Комісією
Сума1 531 238.00 UAH