• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з проведення дослідження «Оцінка бар’єрів до послуг щодо профілактики і лікування ВІЛ у зв’язку із пандемією COVID-19»)

Торги відмінено

820 212.44 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 202.12 UAH
Номер: c0a49b015faa44359145472581254b6a
Внутрішній номер закупівлі: 13922356
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-02-006073-c   
Замовник: Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
Контактна особа: Самойленко Олександра 380508560586 o.samoilenko@phc.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 820 212.44 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 202.12 UAH
Період уточнення: 02.02.2022 16:05 - 08.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 02.02.2022 16:05 - 18.02.2022 00:00
Аукціон: 18.02.2022 14:15 - 18.02.2022 14:44
Період кваліфікації: з 18.02.2022 14:44
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 –79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з проведення дослідження «Оцінка бар’єрів до послуг щодо профілактики і лікування ВІЛ у зв’язку із пандемією COVID-19»)
Код ДК 021:2015: 79315000-5 Послуги у сфері соціальних досліджень
Кількість 14 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Інформація про скасування

Номер: 0e5fd697dd9f4c71a4c48f2e3af118e5
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Відміна закупівлі відповідно пункту 1 частини 1 статті 32, у зв’язку з тим, що відпала подальша потреба в закупівлі послуг
Період оскарження: 24.02.2022 13:56 - 07.03.2022 00:00
Дата опублікування: 24.02.2022 13:56
Дата виконання: 24.02.2022 13:56
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТИВНА СОЦІОЛОГІЯ"
Початкова пропозиція 587 132.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
562 525.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 10
Документи 24
Скарги 0
ТОВ "Форсервіс ЮА Сейлз"
Початкова пропозиція 815 715.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
791 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 30
Скарги 0
ТОВ "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПОЛІТИКИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я"
Початкова пропозиція 819 727.17 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
795 117.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 18
Скарги 0