-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з проведення дослідження «Оцінка бар’єрів до послуг щодо профілактики і лікування ВІЛ у зв’язку із пандемією COVID-19»)
Тендер Prozorro UA-2022-02-02-006073-c
Торги відмінено
820 212.44
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 202.12 UAH
мін. крок: 1% або 8 202.12 UAH
Період уточнення:
02.02.2022 16:05 - 08.02.2022 00:00
Відповідь надана
Запитання до ТД та ТЗ за закупівлею UA-2022-02-02-006073-c
Номер:
2ed3ace921dc44a999769b939c231971
Дата опублікування:
04.02.2022 15:08
Опис:
Вельмишановний Замовнику! Просимо надати вичерпну відповідь на наступні питання:
1. У ТД та ТЗ не вказано профіль – лікарі яких спеціальностей?
2. Чи правильно ми розуміємо, що кількісний етап покладається на дані звітів та форм реєстрації медичних закладів?
3. Якщо «так». Замовник надає якісь документи, які забезпечать отримання цієї інформації? (дозвільний документ).
Заздалегідь вдячні за відповідь.
Відповідь:
Шановний учаснику, дякуємо за звернення.
1) Якщо мається на увазі якісний етап дослідження (проведення глибинних інтерв'ю), то вичерпні критерії обрання експертів (лікарів) вказано в технічній специфікації (Додаток 3 до тендерної документації). Щодо профілів експертів, це можуть бути лікарі-інфекціоністи, сімейні лікарі або лікарі-гінекологи.
2) Для кількісного етапу необхідно буде збирати інформацію щодо надання послуг на рівні конкретного закладу. Це може бути узагальнена інформація, що зберігає конкретний заклад, або інформація з карток пацієнтів (форма 025).
3) У разі необхідності, Центром громадського здоров’я МОЗ України буде надано офіційний Лист підтримки.
Дата відповіді:
07.02.2022 14:12