-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з проведення дослідження «Оцінка бар’єрів до послуг щодо профілактики і лікування ВІЛ у зв’язку із пандемією COVID-19»)
Оголошено тендер
820 212.44
UAH
Номер:
1203d2c3d1da415f993a46a04d4f8ee7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-02-005134-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40524109
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Ярославська, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40524109
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Ярославська, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
820 212.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з проведення дослідження «Оцінка бар’єрів до послуг щодо профілактики і лікування ВІЛ у зв’язку із пандемією COVID-19»)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.02.2022 15:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти проекту «Оцінка бар’єрів до послуг щодо профілактики і лікування ВІЛ у зв’язку із пандемією COVID-19»
Сума820 212.44 UAH