-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з проведення дослідження «Оцінка бар’єрів до послуг щодо профілактики і лікування ВІЛ у зв’язку із пандемією COVID-19»)
Тендер Prozorro UA-2022-08-17-009617-a
Завершена
820 212.44
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 8 202.21 UAH
мін. крок: 1% або 8 202.21 UAH
Номер:
e695dea55dc54b898ddfc5be14752049
Внутрішній номер закупівлі:
15130944
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-17-009617-a
Замовник:
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40524109
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Ярославська, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорока Олександр 380444824615 o.soroka@phc.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
820 212.44 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 202.21 UAH
Період уточнення:
17.08.2022 17:18 - 23.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2022 17:18 - 02.09.2022 10:00
Аукціон:
05.09.2022 11:39 - 05.09.2022 12:14
Період кваліфікації:
05.09.2022 12:14 - 06.09.2022 17:44
Період завантаження договору:
06.09.2022 17:44 - 26.09.2022 17:44
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 30%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях7 робочі дні
надання послуг - 70%
- Подіянадання послуг
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення дослідження «Оцінка бар’єрів до послуг щодо профілактики і лікування ВІЛ у зв’язку із пандемією COVID-19»
Кількість
18 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТИВНА СОЦІОЛОГІЯ"
Оскарження: 06.09.2022 17:44 - 17.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40366455
-
Контактна особа:
Левчук Юлія 380963354717 Strateg1985@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА, будинок 18, офіс 106
Оскарження: 06.09.2022 17:44 - 17.09.2022 00:00
Початкова пропозиція
620 740.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
566 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.09.2022 17:44
Відповіді на вимоги
10
Документи
58
Скарги
0
ТОВ ІНФО САПІЄНС ІНТЕРНЕШНЛ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43734952
-
Контактна особа:
Савчук Дмитро Сергійович +380996596127 info.int@sapiens.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, Київ, б-р Лесі Українки 34
Початкова пропозиція
633 480.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
567 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
8
Скарги
0
ТОВ "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПОЛІТИКИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40617314
-
Контактна особа:
Ирина Стрижак +380673203522 sanstrizh@gmail.com
-
Адреса:
04123, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЗАПАДИНСЬКА, будинок 9 А
Початкова пропозиція
819 727.17 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
571 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ЯРЕМЕНКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33940036
-
Контактна особа:
Бондар Тетяна Василівна 380503812248 t.bondar@uisr.org.ua
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, вул. Панаса Мирного, булинок 26, офіс 210
Початкова пропозиція
815 040.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
790 431.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
fa93f0c3d2a449c3bddc555a3ac1d7a5
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-17-009617-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТИВНА СОЦІОЛОГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40366455
-
Контактна особа:
Левчук Юлія 380963354717 Strateg1985@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА, будинок 18, офіс 106
Номер договору:
Договір 403
Сума договору:
566 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
23.09.2022 17:00
Статус:
Виконаний