-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з проведення дослідження «Оцінка бар’єрів до послуг щодо профілактики і лікування ВІЛ у зв’язку із пандемією COVID-19»)
566 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
fa93f0c3d2a449c3bddc555a3ac1d7a5
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-17-009617-a-a1
Замовник:
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40524109
-
Контактна особа:
Сорока Олександр 380444824615 o.soroka@phc.org.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Ярославська, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТИВНА СОЦІОЛОГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40366455
-
Контактна особа:
Левчук Юлія 380963354717 Strateg1985@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА, будинок 18, офіс 106
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Номер договору:
Договір 403
Дата підписання:
23.09.2022 17:00
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Сума договору:
566 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
566 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення дослідження «Оцінка бар’єрів до послуг щодо профілактики і лікування ВІЛ у зв’язку із пандемією COVID-19»
Кількість
18 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації