-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації та проведення дослідження наркосцени)
Тендер Prozorro UA-2022-07-08-002349-a
Торги не відбулися
477 586.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 775.86 UAH
мін. крок: 1% або 4 775.86 UAH
Номер:
344bf93f6e3747a79b6a38b180701d16
Внутрішній номер закупівлі:
14868858
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-08-002349-a
Замовник:
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40524109
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Ярославська, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорока Олександр 380444824615 o.soroka@phc.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
477 586.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 775.86 UAH
Період уточнення:
08.07.2022 11:11 - 15.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2022 11:11 - 25.07.2022 09:00
Аукціон:
з 26.07.2022 12:53
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації та проведення дослідження наркосцени
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ЯРЕМЕНКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33940036
-
Контактна особа:
Бондар Тетяна Василівна 380503812248 t.bondar@uisr.org.ua
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, вул. Панаса Мирного, булинок 26, офіс 210
Початкова пропозиція
444 500.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
444 500.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
34
Скарги
0