-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації та проведення дослідження наркосцени)
Оголошено тендер
477 586.00
UAH
Номер:
d788a43bc14c4ab987855dd788e3ec8d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-07-06-002079-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40524109
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, вулиця Ярославська, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40524109
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, вулиця Ярославська, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
477 586.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації та проведення дослідження наркосцени)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.07.2022 18:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації та проведення дослідження наркосцени)
Сума477 586.00 UAH