-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації та проведення дослідження наркосцени)
Тендер Prozorro UA-2022-07-08-002349-a
Торги не відбулися
477 586.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 775.86 UAH
мін. крок: 1% або 4 775.86 UAH
Період уточнення:
08.07.2022 11:11 - 15.07.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим