-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації та проведення дослідження наркосцени)
Тендер Prozorro UA-2022-08-12-006463-a
Завершена
596 992.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 5 969.92 UAH
мін. крок: 1% або 5 969.92 UAH
Номер:
7b71aa47cad64639adce2b2d56590fb7
Внутрішній номер закупівлі:
15097169
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-12-006463-a
Замовник:
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40524109
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Ярославська, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорока Олександр 380444824615 o.soroka@phc.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
596 992.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 969.92 UAH
Період уточнення:
12.08.2022 14:36 - 26.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2022 14:36 - 05.09.2022 08:00
Аукціон:
06.09.2022 12:43 - 06.09.2022 13:12
Період кваліфікації:
06.09.2022 13:12 - 20.09.2022 17:00
Період завантаження договору:
20.09.2022 17:00 - 10.10.2022 17:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за цим Договором здійснюються за фактом надання Послуг у безготівковій формі в національній валюті України – гривні протягом 7 (семи) робочих днів з дати підписання Сторонами Актів приймання-передачі наданих Послуг по кожному етапу надання Послуг. Розрахунки за надані Послуги здійснюються за фактом їх надання по кожному етапу надання Послуг окремо.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації та проведення дослідження наркосцени
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 18.11.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ЯРЕМЕНКА"
Оскарження: 13.09.2022 17:41 - 24.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33940036
-
Контактна особа:
Бондар Тетяна Василівна 380503812248 t.bondar@uisr.org.ua
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, вул. Панаса Мирного, булинок 26, офіс 210
Оскарження: 13.09.2022 17:41 - 24.09.2022 00:00
Початкова пропозиція
590 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 950.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.09.2022 17:41
Відповіді на вимоги
10
Документи
52
Скарги
0
ТОВ "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПОЛІТИКИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я"
Оскарження: 20.09.2022 17:00 - 01.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40617314
-
Контактна особа:
Ирина Стрижак +380673203522 sanstrizh@gmail.com
-
Адреса:
04123, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЗАПАДИНСЬКА, будинок 9 А
Оскарження: 20.09.2022 17:00 - 01.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
594 650.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
500 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.09.2022 17:00
Відповіді на вимоги
10
Документи
47
Скарги
0
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР "СОЦІАЛЬНИЙ МОНІТОРИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21709501
-
Контактна особа:
Олексій Ганюков +380507575602 aleksejganukov@gmail.com
-
Адреса:
01023, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛ.Л.ПЕРВОМАЙСЬКОГО, будинок 9-А, квартира 63
Початкова пропозиція
596 850.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
578 940.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
9a699804d76e4a6b9356bbe3ed8921fe
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-12-006463-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПОЛІТИКИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40617314
-
Контактна особа:
Ирина Стрижак +380673203522 sanstrizh@gmail.com
-
Адреса:
04123, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЗАПАДИНСЬКА, будинок 9 А
Номер договору:
Договір 450
Сума договору:
500 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
06.10.2022 18:00
Статус:
Виконаний