-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації та проведення дослідження наркосцени)
500 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9a699804d76e4a6b9356bbe3ed8921fe
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-12-006463-a-c1
Замовник:
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40524109
-
Контактна особа:
Сорока Олександр 380444824615 o.soroka@phc.org.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Ярославська, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПОЛІТИКИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40617314
-
Контактна особа:
Ирина Стрижак +380673203522 sanstrizh@gmail.com
-
Адреса:
04123, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЗАПАДИНСЬКА, будинок 9 А
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Номер договору:
Договір 450
Дата підписання:
06.10.2022 18:00
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Сума договору:
500 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
500 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації та проведення дослідження наркосцени
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 18.11.2022
Місце постачання
Відповідно до документації