• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації та проведення дослідження наркосцени)

Оголошено тендер

596 992.00 UAH
Номер: 3ecccc64beb54d24a990b2150cb0e205
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-08-11-002568-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
Замовник: Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
Очікувана вартість: 596 992.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації та проведення дослідження наркосцени)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 11.08.2022 11:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписSILTP ««Посилення лікування ВІЛ-інфекції, спроможності лабораторної мережі, замісної підтримуючої терапії та програмного моніторингу в Україні в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR)»
Сума596 992.00 UAH