-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з проведення дослідження «Оцінка бар’єрів до послуг щодо профілактики і лікування ВІЛ у зв’язку із пандемією COVID-19»)
Тендер Prozorro UA-2022-07-07-000733-a
Торги відмінено
820 212.44
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 202.12 UAH
мін. крок: 1% або 8 202.12 UAH
Номер:
7effc32dc4da450893b2976715b9892d
Внутрішній номер закупівлі:
14859354
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-07-000733-a
Замовник:
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40524109
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Ярославська, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорока Олександр 380444824615 o.soroka@phc.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
820 212.44 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 202.12 UAH
Період уточнення:
07.07.2022 09:43 - 15.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2022 09:43 - 25.07.2022 09:00
Аукціон:
26.07.2022 12:36 - 26.07.2022 13:17
Період кваліфікації:
з 26.07.2022 13:17
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 30%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях7 робочі дні
надання послуг - 70%
- Подіянадання послуг
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення дослідження «Оцінка бар’єрів до послуг щодо профілактики і лікування ВІЛ у зв’язку із пандемією COVID-19
Кількість
19 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
d1cdaaab75264c67999e29d337a59cd2
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Представник внутрішнього замовника, Начальник відділу соціологічних, поведінкових та біоповедінкових досліджень Огороднік С.В. повідомила, щодо відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг відповідної закупівлі, за даною технічною специфікацією.
Сорока О.С. повідомив, що відповідно частині 1 статті 32 Замовник відміняє тендер у разі: 1) відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг; 2) неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути.
Період оскарження:
02.08.2022 15:18 - 13.08.2022 00:00
Дата опублікування:
02.08.2022 15:18
Дата виконання:
13.08.2022 00:03
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
СІГНАТУЛІН МАКСИМ ВІТАЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3014803336
-
Контактна особа:
СІГНАТУЛІН МАКСИМ 380506264482 BDGEXPERT@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна
Початкова пропозиція
550 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
550 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
36
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТИВНА СОЦІОЛОГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40366455
-
Контактна особа:
Левчук Юлія 380963354717 Strateg1985@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА, будинок 18, офіс 106
Початкова пропозиція
620 740.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
596 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
23
Скарги
0
ТОВ ІНФО САПІЄНС
×
-
Код ЄДРПОУ:
42436094
-
Контактна особа:
Савчук Дмитро Сергійович +380996596127 olga.melnychuk@sapiens.com.ua https://sapiens.com.ua/
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, Київ, бульвар Лесі Українки 34
Початкова пропозиція
790 176.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
764 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ЯРЕМЕНКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33940036
-
Контактна особа:
Бондар Тетяна Василівна 380503812248 t.bondar@uisr.org.ua
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, вул. Панаса Мирного, булинок 26, офіс 210
Початкова пропозиція
791 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
765 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПОЛІТИКИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40617314
-
Контактна особа:
Ирина Стрижак +380673203522 sanstrizh@gmail.com
-
Адреса:
04123, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЗАПАДИНСЬКА, будинок 9 А
Початкова пропозиція
819 727.17 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
780 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0