-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації і проведення оцінки виконання Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну у Рівненській області)
Тендер Prozorro UA-2021-05-11-000937-b
Торги не відбулися
42 225.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 422.25 UAH
мін. крок: 1% або 422.25 UAH
Номер:
018bcaa8478d4b61931146bb058b7912
Внутрішній номер закупівлі:
9806534
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-11-000937-b
Замовник:
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40524109
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, Ярославська, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорока Олександр 380444824615 o.soroka@phc.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
42 225.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
422.25 UAH
Період уточнення:
11.05.2021 10:41 - 01.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2021 10:41 - 11.06.2021 10:00
Період прекваліфікації:
11.06.2021 10:03 - 22.06.2021 00:00
Аукціон:
з 23.06.2021 13:31
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки здійснюються протягом 10 (десяти) робочих днів з дати підписання Сторонами Акту приймання-передачі наданих Послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації і проведення оцінки виконання Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну у Рівненській області)
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 15.07.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "НАШЕ МАЙБУТНЄ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26298770
-
Контактна особа:
Плещинський Станіслав 380982789781 RIVNEAIDS@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 33018, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛИЦЯ СТУДЕНТСЬКА, будинок 14, квартира 837
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
16.06.2021 14:15
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ СТАСЮК РУСЛАНА ПЕТРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2578403623
-
Контактна особа:
Стасюк Руслана 380675022914 RUSLANA.STASIUK@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 33016, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛИЦЯ ФАБРИЧНА, будинок 5А, квартира 10
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
16.06.2021 14:17
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0