-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації і проведення оцінки виконання Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну у Рівненській області)
Оголошено тендер
42 225.00
UAH
Номер:
0c30acf9d0504aac9c82bc8c050f675b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-07-004678-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40524109
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, Ярославська, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40524109
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, Ярославська, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
42 225.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації і проведення оцінки виконання Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну у Рівненській області)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.05.2021 16:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти проекту «Посилення реалізації Рамкової Конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну в Україні», за фінансової підтримки the Union (The International Union Against Tuberculosis and Lung Disease - Міжнародний Союз із боротьби з туберкульозом та захворюваннями легень)
Сума42 225.00 UAH