-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації та проведення дослідження серопоширеності та факторів ризику туляремії серед населення України
Тендер Prozorro UA-2025-08-13-012132-a
Торги не відбулися
2 328 651.88
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 23 286.52 UAH
мін. крок: 1% або 23 286.52 UAH
Номер:
e1a0f0975b9f437a8d9d6de370b20874
Внутрішній номер закупівлі:
26133893
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-13-012132-a
Замовник:
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40524109
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, вулиця Ярославська, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванова Оксана 380444824615 ok.ivanova@phc.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 328 651.88 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2025 20:03 - 18.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2025 20:03 - 21.08.2025 00:00
Аукціон:
21.08.2025 11:29 - 21.08.2025 11:52
Період кваліфікації:
з 21.08.2025 11:52
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
f5c237b77195485ca544cfdd99f5e49c
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Закупівля здійснюється відповідно до грантової угоди, а саме, за кошти міжнародної технічної допомоги проекту: «Епідеміологічна та молекулярна характеристика Francisella tularensis (паличка туляремії” в країнах Чорноморського регіону (Грузія, Туреччина, Україна) за фінансової підтримки Агентства зі скорочення військової загрози Міністерства оборони США (DTRА) згідно з повідомленням про надання гранту № HDTRA 12310018 від 29 вересня 2023 року)» (далі – проєкт DTRA/Туляремія).
Під час проведення Закупівлі надійшла службова записка від в.о. начальника відділу наукових досліджень Софії Огороднік від 18.09.2025 р. про те, що в зв’язку з припинення дії грантової угоди, були внесені зміни до кошторису за проєктом DTRA/Туляремія, тому необхідно відмінити Закупівлю, так як відсутнє фінансування Закупівлі відповідно до довідки про зміни до кошторису на 2025 р. № 230/068 від 17.09.2025 р. в межах проєкту DTRA/Туляремія.
Відповідно до підпункту 3 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні
Період оскарження:
18.09.2025 18:15 - 29.09.2025 00:00
Дата опублікування:
18.09.2025 18:15
Дата виконання:
29.09.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 328 651.88 Послуги з організації та проведення дослідження серопоширеності та факторів ризику туляремії серед населення України