-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації та проведення дослідження серопоширеності та факторів ризику туляремії серед населення України
Оголошено тендер
2 328 651.88
UAH
Номер:
7c77b6ecde4745438f1e8cc303683aa4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-13-015108-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40524109
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, вулиця Ярославська, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40524109
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, вулиця Ярославська, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 328 651.88 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації та проведення дослідження серопоширеності та факторів ризику туляремії серед населення України
Примітки:
Код КПКВ 2301040.
Закупівля здійснюється з урахуванням норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 зі змінами
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.08.2025 19:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти проекту DTRA: «Епідеміологічна та молекулярна характеристика Francisella tularensis (паличка туляремії” в країнах Чорноморського регіону (Грузія, Туреччина, Україна) за фінансової підтримки Агентства зі скорочення військової загрози Міністерства оборони США (DTRА) згідно з повідомленням про надання гранту № HDTRA 12310018 від 29 вересня 2023 року)»
Сума2 328 651.88 UAH